Hızlı ve Yerinde Kombi Servisinin Avantajları

Tarih: 14 Eylül 2018 Cum 19:37 | Bu yazı 929 kez okundu.

Modern çağda insanoğlunun yaşam standartlarının daha yüksek seviyede olması ve konforun arttırılması amacı ile teknolojik gelişmeler hız kesmeden devam ediyor. Temelinde insanoğlunun ihtiyaç ve arzuları bulunan teknolojik gelişmeler, günümüzde günlük yaşantı da çok önemli yeri bulunan pek çok farklı cihazın ortaya çıkışına neden olmuştur. Bunlardan birisi de kombilerdir. Yaşam alanlarında ısınma ve sıcak su ihtiyaçlarının aynı anda karşılanmasına yardımcı olduğu gibi daha ekonomik şekilde bu ihtiyaçların karşılanmasını da sağlar. Bu nedenle kombiler son derece yaygın şekilde dünyanın her yerinde olduğu gibi Türkiye’ de de kullanılmaktadır. Sancaktepe Ariston Kombi Servisi merkezi kombi ve iklimlendirme teknolojileri alanında uzman ve sertifikalı teknikerleri ve ustaları ile kombi cihazlarında yaşanan problemlerin giderilmesi için tüketicinin yanında bulunuyor.

Soğuk hava şartları altında böyle bir mağduriyetin yaşanmaması için kombi arızasının Maltepe Ariston Kombi Servisi merkezi uzmanlarınca yerinde müdahale onarılmaktadır. Kombi, doğalgaz yakıt sistemini kullandığı bir çalışma sistemine sahiptir. Bu durum kombilerin özellikle arızalanmaları durumunda gerekli onarımın hemen yapılması ve kesinlikle ehil kişiler tarafından yapılması konusunda büyük bir önem taşımaktadır Kombinin marka ve modeline göre en uygun teknik teçhizatı hazır bulundurmanın yanında hızlı ve yerine servis çözümleri için orijinal yedek parçalarını da bulunduruyor. Böylelikle tüm müdahaleler, gereklilik teşkil eden her an hızlı ve kaliteli bir şekilde gerçekleştiriliyor. Böylelikle gereksiz vakit kayıplarının yaşanmaması ve dolayısı ile cihazın yeniden ilk günkü kalite performansında kullanılabilir duruma getirilmesi sağlanıyor.

Yerinde servis müdahaleleri, kombi cihazları için çok önemlidir. Özellikle de yoğun kullanıldığı ve en temel gereksinim konumunda yer aldığı kış aylarında bir kombi arızası meydana gelir ise cihazın sökülüp, servis merkezine getirilmesi kullanıcıyı mağdur eder. Üsküdar Ariston Kombi Servisi maksimum müşteri memnuniyeti anlayışla bu tip konularda sektöre yön verecek çözüm ve uygulamalar geliştiriyor. Üstelik kombi arızası ile ilgili olarak yapılan onarım müdahaleleri ve ayrıca uygulanan parça değişim işlemleri için garanti desteği veriliyor. Bu garanti desteği dahilinde 1 yıllık süre zarfında ilgili fonksiyonda ya da ilgili parçada bir arıza meydana gelirse garanti desteğinden kullanıcının faydalanabilmesi sağlanıyor.

Kategori: Tavsiye
facebook Twitter friendfeed
Ersin Üzgün

Ersin

Bloğuna makale yazıp içini dökerek deşarj olan, Fırat karikatürlerini çok seven, Fenerbahçe aşığı, WordPress ve Advertising hakkında oldukça bilgi sahibi, kaliteli sözleri olan her şarkıyı bıkana kadar dinleyen birisi..

Yazı hakkında yorum yapın!

    Cevap Yazın

    Lütfen yorum alanındaki İsim - E-posta - Web sitesi(zorunlu değil) bölümlerini doldurun. Yorum yazarken gireceğiniz e-posta adresi yayınlanmayacakatır.

    Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.