IQos Heets Satın Al

Tarih: 04 Şubat 2023 Cts 20:50 | Bu yazı 185 kez okundu.

Kısaca elektronik sigara olarak da adlandırılan elektronik sigara kullanıcısına nikotinli veya nikotinsiz buharı aerosol sistem içerisinde ileten elektronik cihazdır. Elektronik sigara dumansız ve dumansız bir cihaz olduğu için çevreye zararı yoktur. Elektronik IQos Heets satın al sigaradan buhar çıktıktan sonra cihaz çıkan havayı algılar ve entegre devreye girer. Devre burada gücü açar ve cihazın vaporizatör adı verilen yüksek frekanslı titreşimli kısmına enerji verir.

Bir elektronik sigara cihazı, tütün ürünlerinden yüzde 95 daha az kanserojen içerir. İçindeki kartuşlar nikotin düzeyine göre derecelendirilir. Sigara içmenin belirlediği seviyeden başlar ve sıfır nikotine doğru azalır. Nikotinsiz de kullanılmaya devam edilebilir.

Elektronik sigarada bulunan zararlı maddeler tütün sigarasına heets iqos satın al göre çok azdır. Yapılan bir araştırmaya göre yüzde 95 daha az toksik madde içermektedir.
Elektronik sigarada birçok tat bulunmaktadır. Farklı aromalar ile yeni tatlar elde etmek mümkündür.
Elektronik sigaralarda zararlı gaz salınımı yoktur.
Tütün sigaralarının fiyatları sürekli arttığı için elektronik sigaralar çok daha ucuzlamaktadır.
Psikolojik olarak az miktarda nikotin ile sigara içme isteğini giderir. El ve dudak bağımlılığını da önler.
Cepte taşınabilir özelliğinden dolayı ulaşımda sorun yaratmaz. Kullanımı kolay bir cihaz olmasının yanı sıra şık bir aksesuardır.
Yangın olmadığı için kesinlikle yangın tehlikesi yoktur.
Tütün sigaralarının neden olduğu el ve diş sararmalarına neden olmaz.
Tütün sigaralarının neden olduğu yaşlanma etkileri e-sigaralarda görülmez.
Ayrıca Steam’de ve bulutta test gönderimi yapma fırsatınız da var.
Sadece bakımını ve temizliğini iyi yaparak uzun süre kullanma şansı yakalayacaksınız.

Elektronik sigara hakkında biraz araştırma yaparsanız birçok model olduğunu görebilirsiniz. Ucuzdan pahalıya doğru giderseniz, birçok fark olduğunu göreceksiniz. Buhar ünitesi fiyata bağlı olarak azalır veya artar. E-sigara cihazlarının boyutları büyüdükçe güç ve şarj süreleri de artmaktadır.

Elektronik sigara cihazları için yedek parçalar da fiyat açısından etkindir. Çok daha ucuz bir cihazda sadece 1 coil varken fiyat arttıkça bu 4’e kadar çıkabiliyor. E-sigara fiyatları ile ilgili araştırma yaparken bu bilgiyi göz önünde bulundurmanızda fayda var. Popülerliği giderek artan elektronik sigaralar, kokusuz oldukları için en çok tercih edilenlerdir. Tütün sigaralarında Iqos herhangi bir zararlı kimyasal içermediği için içerisindeki nikotin değeri de oldukça düşüktür. Böylece kullanmak istediğiniz elektronik sigara hakkında gerekli bilgileri aldıktan sonra bütçenize uygun ve ilginizi çeken elektronik sigarayı alabilirsiniz.

Kaynak: https://sigaramiz9.com/iqos-sigara

Kategori: Tanıtım
facebook Twitter friendfeed
Ersin Üzgün

Ersin

Bloğuna makale yazıp içini dökerek deşarj olan, Fırat karikatürlerini çok seven, Fenerbahçe aşığı, WordPress ve Advertising hakkında oldukça bilgi sahibi, kaliteli sözleri olan her şarkıyı bıkana kadar dinleyen birisi..

Yazı hakkında yorum yapın!

    Cevap Yazın

    Lütfen yorum alanındaki İsim - E-posta - Web sitesi(zorunlu değil) bölümlerini doldurun. Yorum yazarken gireceğiniz e-posta adresi yayınlanmayacakatır.

    Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.