Mbappe Ve Neymar Arasında Kriz

Tarih: 18 Kasım 2021 Per 15:18 | Bu yazı 291 kez okundu.

Fransa Ligue 1’de oynanılan Paris Saint-Germen ve Montpellier’i 2-0 yendi ve kayıpsız bir şekilde liderliğini sürdürdü. Gueye ve Draxler’in golleri attığı mücadelede sakatlığı nedeniyle Lionel Messi forma giymedi. Sakatlığı nedeniyle Lionel Messi üst üste 2 maç kaçırmış oldu. Alınan bu sonucun ardından Paris Saint-Germain 8’de 8 yapmayı başardı.

Paris Saint-Germain yıldız oyuncusu Kylian Mbappe, oyundan çıktıktan sonra yedek kulübesinde yaptığı hareket eve geceye damga vurdu. 88. dakikada Draxler takımının ikinci golünü attıktan sonra Mbappe,  yedek kulübesinde otururken takım arkadaşı Neymar’a sitemde bulundu. heceder.org

Mbappe Neymar’a Kulübeden Sitem Etti

Draxler’in attığı gole Neymar asist yapınca yedek kulübesinde olan Mbappe Takım arkadaşını eleştirdi. Mbappe tarafından yapılan eleştirinin Neymar’ın kendisine bu tarz asistler yapmaması ile alakalı olduğunu öğrenildi.  Mbappe maçın ilk golünü atan Gueye’ye dönerek Neymar’ın maç içerisinde kendisine bu şekilde pas vermediğini belirtti.

Paris Saint-Germen ve Montpellier arasında oynanan maçta gol atmayı başaramayan yıldız oyuncu, 3 %100’lük  gol pozisyonundan da yararlanamamıştı. Çok iyi arkadaş olan Mbappe ve Neymar  Arasında ilk defa böyle bir klip ortaya çıktı.  Yaşanan durumun Messi’nin, Paris Saint-Germen’e transfer olmasının ardından ortaya çıktığı düşünülüyor. Sezon sonunda sözleşmesi sona erecek olan Mbappe’nin Real Madrid transfer olacağı Laser kulislerinde konuşuluyor. Diğer taraftan Messi’nin takıma katılması nedeniyle Mbappe’nin mutsuz olduğu söylentileri de takım içerisinde dolaşıyor.

Kategori: Tanıtım
facebook Twitter friendfeed
Ersin Üzgün

Ersin

Bloğuna makale yazıp içini dökerek deşarj olan, Fırat karikatürlerini çok seven, Fenerbahçe aşığı, WordPress ve Advertising hakkında oldukça bilgi sahibi, kaliteli sözleri olan her şarkıyı bıkana kadar dinleyen birisi..

Yazı hakkında yorum yapın!

    Cevap Yazın

    Lütfen yorum alanındaki İsim - E-posta - Web sitesi(zorunlu değil) bölümlerini doldurun. Yorum yazarken gireceğiniz e-posta adresi yayınlanmayacakatır.

    Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.