Özel Günlerin Vazgeçilmezi Pastalar

Tarih: 09 Şubat 2023 Per 1:19 | Bu yazı 163 kez okundu.

Özel gün denildiğinde ilk akla gelen her zaman pasta oluyor. Pastanın olmadığı davet düşünülmez. Hangi davet olursa olsun ilk halledilecek sorun pasta sorunudur. Kutlanacak güne en uygun pasta arayışlarınıza son vermek için internet üzerinden araştırma yapmak çok daha kolay.

Pastacılık sektörü son yıllarda çok fazla gelişme göstermiş olup yapılan ürünler internet üzerinden sergileniyor. Müşteriler için evden ya da iş yerinden oturduğunuz yerden pasta seçimi yapmak çok daha hızlı oluyor. Görselleri siteden incelemek konsepte en uygun pastayı bulmak ve sipariş etmek için online form doldurmak yeterli oluyor. Örneğin Bekiroğulları pastanesi bu konuda mükemmel bir hizmet sunuyor.

Sipariş formuna pastanın kaç kişilik olacağı, teslim edilmesi gereken tarih ve saati, adres bilgileri, ürün içeriği ve ürün yazısı alanlarının doldurulması ile sipariş tamamlanıyor. Sadece birkaç dakikada pasta sorununu halletmek diğer hazırlıklara daha fazla zaman kalmasını sağlıyor.

Doğum günü pastaları, bebek pastaları, yılbaşı pastaları, taraftar pastaları, yetişkin pastaları, diş buğdayı pastaları, erkek çocuk pastaları, kız çocuk pastaları, naked cake pastaları ana başlıları altında yer alan pasta çeşitleri görselleri ile sitede sergileniyor. Bu kadar pasta modeli arasından mutlaka konseptinize uygun pastayı bulmak kolay olacaktır.

Tüm butik pasta ürünleri sipariş gününde hazırlandığı için müşterilere taze olarak adrese teslim ediliyor. Ücretsiz kargo ile İstanbul’un tüm ilçelerine ürün teslimatı yapılıyor. Görünüşleri ile kendine hayran bırakan pastalara sahip olmak için yapılması gereken tek şey sipariş formunu doldurmak.

Butik pasta siparişi yanında ikramlık ürünleri ve şerbetli tatlılar da artık online sipariş edilebiliyor. İkramlık cupcake, macaronlar adet olarak şerbetli tatlılar ise kilo olarak satışa sunuluyor. Tüm ürünler için yapmanız gereken tek şey sipariş formuna istenen bilgileri girmek ve sipariş gününde ürünlerin kapınıza kadar gelmesini beklemek. Daha fazla bilgi almak için: bekirogullari.com.tr bağlantısını ziyaret ediniz.

Kategori: Tavsiye
facebook Twitter friendfeed
Ersin Üzgün

Ersin

Bloğuna makale yazıp içini dökerek deşarj olan, Fırat karikatürlerini çok seven, Fenerbahçe aşığı, WordPress ve Advertising hakkında oldukça bilgi sahibi, kaliteli sözleri olan her şarkıyı bıkana kadar dinleyen birisi..

Yazı hakkında yorum yapın!

    Cevap Yazın

    Lütfen yorum alanındaki İsim - E-posta - Web sitesi(zorunlu değil) bölümlerini doldurun. Yorum yazarken gireceğiniz e-posta adresi yayınlanmayacakatır.

    Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.