PUBG Mobil alternatifi en iyi oyun: Rules of Survival

Tarih: 15 Şubat 2018 Per 1:45 | Bu yazı 1.494 kez okundu.

Oyun dünyasını yakından takip edenler iyi bilir; hayatta kalma tarzı oyunlar bu aralar çok popüler oldu. Özellikle PUBG yani PlayerUnknown’s Battlegrounds bu alanın lider oyunlarından birisi.

Son zamanlarda boş vakitlerimi bu yeni hayatta kalma oyunlarıyla değerlendirmek istediğim için oyunu biraz araştırdım. PUBG iyi olmasına iyi ama, hem sistem gereksinimleri çok fazla hem de henüz Android desteği çok kısıtlı ülkelerde mevcut. Tüm ülkelere açılana kadar da baya bir zaman geçecek sanırım. Ben de en azından hayatta kalma türündeki oyunları denemek için alternatif oyunları radarıma aldım ve Rules of Survival’ın kesinlikle en iyi alternatif olduğunu anladım. Oyunun başlangıcı PUBG ile aynı: 120 oyuncu uçakla ıssız bir adaya paraşütle atlıyor ve silahı kapan hayatta kalan son oyuncu olmak için savaşmaya başlıyor.
Oyunda kullanılan grafiklerin kalitesi ve savaş alanındaki detaylı harita kesinlikle çok başarılı. Ayrıca sezgisel kontrolleri sayesinde karakteri sorunsuzca yönlendiriyor. Oyunun tek sevmediğim yanı ise yazıların çok küçük olması. Diğer oyunculardan gelen mesajları veya ekranda görünen bilgi mesajlarını okumak için gözünüzü kısmanız gerekiyor.

Oyun normalde Google Play’de de var ancak yoğunluktan dolayı yavaş inebiliyor. Bu yüzden ben APK indirme sitesi Cepde‘den indirdim. Denemek isterseniz Rules of Survival APK dosyasını ücretsiz indirerek siz de oynayabilirsiniz. Yalnız oyunun 700 MB’tan fazla bir alan gerektiriyor, Wi-Fi bağlantısı olmadan indirmek mobil kotanızı doldurabilir.

Kategori: Tavsiye
facebook Twitter friendfeed
Ersin Üzgün

Ersin

Bloğuna makale yazıp içini dökerek deşarj olan, Fırat karikatürlerini çok seven, Fenerbahçe aşığı, WordPress ve Advertising hakkında oldukça bilgi sahibi, kaliteli sözleri olan her şarkıyı bıkana kadar dinleyen birisi..

Yazı hakkında yorum yapın!

    Cevap Yazın

    Lütfen yorum alanındaki İsim - E-posta - Web sitesi(zorunlu değil) bölümlerini doldurun. Yorum yazarken gireceğiniz e-posta adresi yayınlanmayacakatır.

    Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.