Bu Yıl Eşsiz Manzaralı Ağva’ya Tatile Çıkın

Tarih: 17 Temmuz 2018 Sal 15:49 | Bu yazı 1.170 kez okundu.

İstanbul’un Şile ilçesine bağlı olan Ağva, kendisini ziyaret eden misafirlerini büyük bir tutkuyla karşı karşıya bırakıyor. Eşsiz bir manzaraya ve tam anlamıyla bir doğa ortamına sahip olan Ağva, birçok insanımız tarafından merak ediliyor. Şile’ye bağlı olan Ağva, Karadeniz kıyılarında olduğu için, manzaranın nasıl eşsizleştiğini rahatlıkla tahmin edebilirsiniz.

İstanbul’da yaşıyorsanız ve tatil planınız varsa, kesinlikle bu planınızın rotasını Ağva üzerinden çizmenizi öneririz. Tam anlamıyla kafa dinleyeceğiniz ve şehrin gürültüsünden tamamen uzak kalacağınız Ağva’da, 3 farklı rota belirleyecek özel aracınızla yola çıkabiliyorsunuz. İsterseniz Beykoz üzerinden, isterseniz TEM otoyolu üzerinden, isterseniz de E-5 karayolu üzerinden Ağva’ya gidebiliyorsunuz. Özel arabanızla yapacağınız yolculukta, hangi yolu seçerseniz seçin yolculuğunuz yaklaşık 2 saat sürecektir.

Ağva’ya giden misafirlerin geneline baktığımız zaman, bizleri evli çiftler karşılıyor. Yeni evlenen çiftler, balayı amacıyla Ağva’yı ziyaret ederek tatil yaparken, normal evli çiftler çocuklarıyla da geliyor Ağva cennetine. Tam bir doğa cenneti olan Ağva’ya tabii ki günübirlik gidip gelmek sizi yoracaktır. Özellikle yeni evliyseniz, bu cenneti eşinizle beraber hissetmeniz sizin için çok iyi olacaktır. Orada konaklama yapmadan önce kesinlikle Ağva Otelleri araştırmalı, oteller arasından bir seçim yaparak eşinizle beraber karar vermelisiniz. Evli çiftler, Ağva’ya yoğun olarak gittiği için özel çift odaları da bulunuyor. Bu gibi imkanları kullanarak, rahat bir tatilin kapılarını açabilirsiniz.

Ağva’ya özel aracınızla gitme gibi bir durumunuz yoksa, İstanbul’un ilçelerinden kalkan Ağva otobüslerine binebilir, yolda giderken tüm manzarayı izleyerek de yolculuğunuzu sonlandırabilirsiniz. Ayrıca muhteşem bir sahili ve plajı bulunan Ağva’nın, hemen karşısında iki göl ve denizin birleşmesini de büyük bir tutkuyla izleyeceksiniz.

Ağva Otelleri arasından seçim yaptıktan sonra, artık seyahat etmenin vakti geldi demektir. Yola çıkın, seçtiğiniz otele eşyalarınızı bırakın ve eşinizle beraber dilerseniz kano turu, dilerseniz de bisiklet turu yapın. Ağva Otelleri arasından hangisini seçerseniz seçin, kaldığınız odadan mutlaka güzel bir manzara görebileceksiniz. Bu nedenle erkenden rezervasyon yaptırın, bavullarınızı hazırlayın ve Ağva’nın eşi benzeri olmayan doğasına bırakın kendinizi.

İletişim: +90 216 721 7137 – www.agvagizemlinehir.com

İletişim:+90 216 721 86 80 – www.agvasahilyildizi.com 

İletişim: 0 (216) 725 77 30 – www.agvatartarugamotel.com

Kategori: Tavsiye
facebook Twitter friendfeed
Ersin Üzgün

Ersin

Bloğuna makale yazıp içini dökerek deşarj olan, Fırat karikatürlerini çok seven, Fenerbahçe aşığı, WordPress ve Advertising hakkında oldukça bilgi sahibi, kaliteli sözleri olan her şarkıyı bıkana kadar dinleyen birisi..

Yazı hakkında yorum yapın!

    Cevap Yazın

    Lütfen yorum alanındaki İsim - E-posta - Web sitesi(zorunlu değil) bölümlerini doldurun. Yorum yazarken gireceğiniz e-posta adresi yayınlanmayacakatır.

    Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.