Daire Yatırımında Faydalı Fikirler: Kayım Rezidans

Tarih: 08 Şubat 2018 Per 1:58 | Bu yazı 918 kez okundu.

Son yıllarda özellikle İstanbul gibi büyük kentlerde açığa çıkan bir konut ihtiyacından söz etmek mümkündür. Ayrıca ömrünü tamamlamış eski yapıların elden geçirilmesi, yıkılıp yenilenmesi için kentsel dönüşüm çalışmaları hız kazanmıştır. İnsanların en temel ihtiyaçlarından biri barınma yani konutlardır. Konut sorunu aşılması gereken büyük bir problem olduğu için bu alandaki gelişmelerden doğrudan etkileniyoruz. Kafamızı çevirdiğimiz her yerde, özellikle İstanbul’da, bir konut projesinin devam ettiğini görmekteyiz. Şehirdeki kaliteli yaşamı etkileyen unsurlardan biri de bu faaliyetlerin sayısı ve niteliğidir. İnşaat projelerinin çoğalması, özellikle kentsel dönüşümün sayısının artması, daire sayısının azalmasına haliyle kira fiyatlarının artmasına neden olmaktadır. Dolayısıyla insanların kendilerini güvende hissetmelerine imkan tanıyacak en önemli etkenlerden biri ev sahibi olmasıdır.

İstanbul gibi dev kentlerde ev sahibi olma konusunda parasal yönden şartların olgunlaşması her zaman yeterli gelmemektedir. Ayrıca geniş kapsamlı bir araştırma yapılması gerekir. Çünkü çok sayıda projelerin varlığı insanları tereddütte bırakmaktadır. Yeni ev sahibi olmak isteyen kişiler daha çok projelere başlangıç aşamasında dahil olmak istemektedir. İhtiyaç sahipleri kendi bütçelerine ve zevklerine göre konut alım faaliyetlerine girmektedirler. İstanbul’un her köşesi istediğiniz anlamdaki yaşamı size sunmayabilir. Anadolu Yakası için değerlendirecek olursak Maltepe yatırımlık inşaat projeleri ile adından söz ettirmektedir. Maltepe’nin gözde yerlerinden bir olan Dragos satılık inşaat projeleri anlamında yine ihtiyaç sahiplerine hitap etmektedir. Önemli olan konu ise doğru adımlarla yatırımlarınızı yönlendirmektir.

Maltepe İstanbul içinde şehrin nezih noktalarından biridir. Bulunduğu konum, ulaşım olanakları, eşsiz Adalar manzarasıyla öne çıkmaktadır. İlçenin en dikkat çeken yerlerinden biri ise Dragos’tur. Dragos gibi yerlerde yaşamak ev sahibi olmak isteyen hemen herkesin hayalidir. İlçeye tepeden bakan bir konumda olması, sahile olan yakınlığı ve sunduğu eşsiz manzarayla bir cazibe merkezidir. Bu noktada Kayım Rezidans Dragos projesi kaliteli, huzurlu bir yaşam isteyenler için göze çarpmaktadır. İstanbul’da sadece ortaya çıkan konut ihtiyacı değil, huzurlu, mutluluk sağlayacak konut ihtiyacıdır. Bunu sağlamak için huzur ve dinginlik vadeden, kaliteli projelerin tercih edilmesi isabetli olacaktır.

Kategori: Tavsiye
facebook Twitter friendfeed
Ersin Üzgün

Ersin

Bloğuna makale yazıp içini dökerek deşarj olan, Fırat karikatürlerini çok seven, Fenerbahçe aşığı, WordPress ve Advertising hakkında oldukça bilgi sahibi, kaliteli sözleri olan her şarkıyı bıkana kadar dinleyen birisi..

Yazı hakkında yorum yapın!

    Cevap Yazın

    Lütfen yorum alanındaki İsim - E-posta - Web sitesi(zorunlu değil) bölümlerini doldurun. Yorum yazarken gireceğiniz e-posta adresi yayınlanmayacakatır.

    Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.