Elleran Elvis’in Harika Şarkısı: Gözlerine Talibim Ben!

Tarih: 21 Nisan 2013 Paz 0:27 | Bu yazı 9.315 kez okundu.

Şarkıyı söyleyen kişi Elleran Elvis… Daha önce duymuş muydunuz? Pek sanmıyorum. Sözlerini, müziklerini çok beğendiğim rap şarkıcılarından bir tanesidir. Bazı şarkıları küfürlü olsa da ne yalan söyleyeyim, onlar bile güzel geliyor kulağıma. Küfür kulağa hiç güzel gelir mi diye yadırmayın. Sadece bir defa olsun şarkısını dinleyin. Sözleri gün boyu ağzınıza takılıveriyor.

Ben Elleran Elvis’i daha önce hiç duymamıştım. Eskiden bir blogum vardı. Bu sitem sunucu açığından dolayı ele geçirilmişti ve index basılmıştı. İndex basılan dosyanın arka planına Elleran Elvis’in neredeyse tamamı küfürlü olan şarkısı “Kürtaj Mağduru” eklenmişti. Sitemin hacklemesine karşın, kişinin index.html dosyasına koyduğu müzik çok hoşuma gitmişti. Çok garip gerçekten… Belkide sitemi ele geçirip bu müziği arka plana koydukları için düşman olmam gerekirken hoşuma gitti nedense… O günden bu güne Elleran Elvis’i sürekli dinlerim.

Bugün sizlere araştırıp, sürekli dinler olduğum bir müziğini paylaşıyorum. Sizinde beğeneceğinizi umuyorum. Özellikle sözlerini çok dikkatli dinlemenizi istiyorum…

İyi dinlemeler.

Kategori: Müzik Kutum
facebook Twitter friendfeed
Ersin Üzgün

Ersin

Bloğuna makale yazıp içini dökerek deşarj olan, Fırat karikatürlerini çok seven, Fenerbahçe aşığı, WordPress ve Advertising hakkında oldukça bilgi sahibi, kaliteli sözleri olan her şarkıyı bıkana kadar dinleyen birisi..

Bu yazı hakkında 2 yorum yapıldı. Siz de yorum ekleyin!


  1. AlKabos

   Elleran Elvis’in sesi 1 numara ya. Bütün müziklerine hayranım.


  2. orjinal instadiet

   şarkısı hoşuma gitti ilk defa duyuyorum bu şarkıcıyı. Ama oldukça başarılı bu konuda

  Cevap Yazın

  Lütfen yorum alanındaki İsim - E-posta - Web sitesi(zorunlu değil) bölümlerini doldurun. Yorum yazarken gireceğiniz e-posta adresi yayınlanmayacakatır.

  Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.