Fenerbahçe Yeni Teklif Yapacak

Tarih: 02 Ağustos 2020 Paz 22:20 | Bu yazı 431 kez okundu.

Fenerbahçe, 2020/21 süper lig sezonu için Mame Thiam için teklif yapacağını geçtiğimiz günlerde belirtti. Sarı lacivertli ekibin sportif direktörü olan Emre Belezoğlu’nun göz bebeği, Senagalli golcü olduğu ortaya çıkmaya başladı bahis siteleri.

Önümüzdeki yıl için Avrupa kupalarına katılamayacak olan Fenerbahçe, süper lig sezonunu 7. sırada bitirdi. Bu sebepten ötürü, yeni bir transfer için sarı lacivertli takım, harekete geçti. Fenerbahçe, teklifini Mame Thiam için yaptı. İlerleyen günlerde bu teklif, İstanbul il temsilciliğine aktarılacak.

Emre Belezoğlu Çok İstiyor

Sarı lacivertli ekibin sportif direktörü Emre Belezoğlu, Senegalli oyuncuya takımda yer vermeyi çok istediğini belirtmeye başladı sultanbet. Ağları 11 defa sarsan Senagallioyuncu için Emre Belezoğlu, elinden gelen her şeyi yapmak istediğini belirtti. Emre Belezoğlu’nun en büyük hedefi olan Senegalli oyuncu için Fenerbahçe, ilk adımı atmaya hazırlandırivalo. Senegalli oyuncu için Fenerbahçe, takas yolu ile anlaşmaya varmak istiyor. Resmi temas kısa süre içerisinde gerçekleştirilecek.

Kasımpaşa Para İstiyor

Fenerbahçe, Senegalli oyuncu için 3 adamını Kasımpaşa’ya öneride bulundu. Kasımpaşa ilk başlarda takasa sıcak baksa da, şuan pek sıcak bakmıyor. Takas yerine Senegalli oyuncu için sarı lacivertli ekipten para talep ediyor. Kasımpaşa, Senegalli oyuncu için 500 bin euro talep ediyor. Bu talebin yanı sıra Fenerbahçe’nin önermiş olduğu üç adamdan 2 tanesini de takas yolu ile almak istiyor.

Kategori: Tanıtım
facebook Twitter friendfeed
Ersin Üzgün

Ersin

Bloğuna makale yazıp içini dökerek deşarj olan, Fırat karikatürlerini çok seven, Fenerbahçe aşığı, WordPress ve Advertising hakkında oldukça bilgi sahibi, kaliteli sözleri olan her şarkıyı bıkana kadar dinleyen birisi..

Yazı hakkında yorum yapın!

    Cevap Yazın

    Lütfen yorum alanındaki İsim - E-posta - Web sitesi(zorunlu değil) bölümlerini doldurun. Yorum yazarken gireceğiniz e-posta adresi yayınlanmayacakatır.

    Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.