Lazer Epilasyon Kaç Seansta Biter?

Tarih: 26 Temmuz 2020 Paz 10:49 | Bu yazı 531 kez okundu.

İstenmeyen tüylerden kurtulmak isteyen kişiler lazer epilasyon yöntemine başvurmaya devam ediyor. Etkili ve kısa sürede sonuçlar veren bu yöntem oldukça yaygınlaşmıştır. Sadece kadınların yaptırdığını ve ilgi duyduğunu düşünüyorsanız yanılıyorsunuz. Erkek epilasyon günümüzde oldukça yaygınlaşmıştır. Özellikle sırt, ense ve sakalların üst kısmında istenmeyen tüyler için erkekler epilasyona gelmektedir. Çok başarılı sonuçlar alınmaktadır. Bunun yanı sıra vücut geliştirme ile ilgilenen erkeklerin hayatlarının bir parçası haline gelmiştir. Düşünsenize muhteşem bir vücuda sahipsiniz fakat tüylerden dolayı yaptığınız vücudun bütün estetikliği gidiyor. Hoş durmaz. Bunlardan kurtulmak adın vücut geliştiriciler için erkek epilasyon vazgeçilmez hale geliyor. Bu sayede yayılan bu yöntem diğer kişilere de ön ayak oluyor. Ön yargılarını kıran erkekler bu yöntem ile tanıştıklarında çok farklı düşünceler içerisine giriyorlar ve hayatlarından büyük bir sorunu çıkarıyorlar.

Çok Kısa Süre İçerisinde Tüysüz Bir Vücuda Sahip Olun

Hem de bu yöntem sandığınız kadar uzun sürmüyor. Sizlerin vücut yapılarına ve hormonlarına göre değişiklik göstermekle beraber bunun yanı sıra tüylerinizin rengini de dikkate almakla beraber tüylerin az bulunduğu kısımlar 4 ve 8 seans gibi bir süreçte bitirilebiliyor. Tüylerin çok fazla bulunduğu bölgeler özellikle erkek epilasyon süreçleri 6 ile 12 seans gibi bir sürede sonuç veriyor. Bu süreler belirtilen nedenlere göre daha kısa veya uzun sürebilir. Örneğin kıl rengi çok açıksa lazerler bunları yakalamakta zorlanacaktır.

Kategori: Tanıtım
facebook Twitter friendfeed
Ersin Üzgün

Ersin

Bloğuna makale yazıp içini dökerek deşarj olan, Fırat karikatürlerini çok seven, Fenerbahçe aşığı, WordPress ve Advertising hakkında oldukça bilgi sahibi, kaliteli sözleri olan her şarkıyı bıkana kadar dinleyen birisi..

Yazı hakkında yorum yapın!

    Cevap Yazın

    Lütfen yorum alanındaki İsim - E-posta - Web sitesi(zorunlu değil) bölümlerini doldurun. Yorum yazarken gireceğiniz e-posta adresi yayınlanmayacakatır.

    Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.