Fenerbahçe’nin Orta Sahası boşaldı!

Tarih: 03 Aralık 2021 Cum 22:54 | Bu yazı 603 kez okundu.

Sezon başında başta koronavirüs olmak üzere, sakatlık ve kart cezalarının önüne geçmek amacıyla geniş bir kadro kuran Fenerbahçe önündeki kritik Başakşehir maçı öncesi şanssızlıklarına bir yenisini ekledi. Gaziantep’e karşı oynadıkları maçta sarı kart gören ve cezalı duruma düşen Pelkas’tan sonra, eksiklerin arasına koronavirüs olan Ozan Tufan’da katıldı. Orta saha gücü azalan Fenerbahçe’de sakatlığı bulunan Sosa’nın son durumu hala belirsiz. ucansupurgedernegi.com

Zor günler geçiren Fenerbahçe ve Erol Bulut cephesinin sorunları artmaya devam ediyor. Valencia, Samatta, Perotti ve Sosa gibi oyuncuların sakatlıklarından sonra Ozan Tufan Başakşehir mücadelesi karşısında Fenerbahçe’nin en büyük eksiklerinden birisi olacak.

Orta sahada Ozan Tufan’ın alternatifi olan Tolga Ciğerci sakat iken, Dimitris Pelkas ise geçen hafta gördüğü sarı karttan dolayı forma giyemeyecek. Fenerbahçe’nin Başakşehir karşısında ki ideal 11’i Gustavo, Jose Sosa ve Mert Hakan Yandaş gibi gözüküyor.

Sosa Olmayabilir

Sakatlık durumu hala net olmayan ve Başakşehir maçında oynayamama riski olan Jose Sosa’nın yokluğunda Fenerbahçe’nin ne yapacağı merak konusu. Jose Sosa’nın olmama durumunda, Erol Bulun’un Fenerbahçe’nin genç oyuncusu Ömer Faruk Beyaz’a şans verip vermeyeceği belirsiz.

On Numara Ferdi Kadıoğlu

Geçen sezonu rüzgar gibi başlayan fakat bu sezon hala istenileni veremeyen Fenerbahçe’nin genç oyuncusu Ferdi Kadıoğlu, Ozan Tufan, Pelkas ve Jose Sosa gibi eksikliklerin bulunduğu maçta kendisine on numara pozisyonunda yer bulabilir.

Kategori: Tanıtım
facebook Twitter friendfeed
Ersin Üzgün

Ersin

Bloğuna makale yazıp içini dökerek deşarj olan, Fırat karikatürlerini çok seven, Fenerbahçe aşığı, WordPress ve Advertising hakkında oldukça bilgi sahibi, kaliteli sözleri olan her şarkıyı bıkana kadar dinleyen birisi..

Yazı hakkında yorum yapın!

    Cevap Yazın

    Lütfen yorum alanındaki İsim - E-posta - Web sitesi(zorunlu değil) bölümlerini doldurun. Yorum yazarken gireceğiniz e-posta adresi yayınlanmayacakatır.

    Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.