Gezici Ekiplerimiz ile Aynı Gün Vaillant Servis Hizmeti

Tarih: 20 Eylül 2021 Pts 13:36 | Bu yazı 360 kez okundu.


Yüksek kalite standartlarına sahip ve kendisini kanıtlamış bir marka olan Vaillant markası alanında en prestijli firmalardan bir tanesidir. Teknik servisimiz olarak bu büyük firmanın ürünlerine özel servis hizmeti sunmaktayız. Deneyimli ve alanında uzman personel kadromuz ile İstanbul’un pek çok yerinde Vaillant Servisi hizmeti taleplerinize karşılık verebilmekteyiz.

Çağrı merkezimize 7 gün 24 saat boyunca ulaşabilirsiniz. Teknik destek talepleriniz için web sitemiz üzerinden online olarak yapabilmektesiniz. Belirttiğiniz talebiniz için en yakın servis personelimiz adresinize yönlendirilecektir. Teknik servisimiz gezici servis araçlarına sahiptir. Bu sayede her zaman size en yakın noktada bulunabilmekteyiz. İstanbul Vaillant Servis hizmetleriniz için çağrı merkezimize talebiniz bildirildikten sonra size en yakın gezici servis personelimizle irtibata geçerek bulunduğunuz noktaya intikal etmelerini sağlamaktayız.

Araçlarımızda en son teknoloji araç ve gereçler bulunmaktadır. Evinizde ya da işyerinizde bulunan Vaillant ürününüz için tamirat, onarım ya da bakım taleplerinizi son teknoloji aletlerimizle yapmaktayız. Bu sayede daha pratik ve hızlı bir şekilde işimizi tamamlamaktayız. Yaptığımız işlere 1 yıllık parça garantisi veriyoruz. Böylelikle müşterilerimizin aklındaki tereddütlerin giderilmesine yardımcı olmaktayız.

Firmamız Vaillant servis hizmetleriniz için özel servis olarak çalışmaktadır. Müşteri memnuniyetini daima ön planda tutan servisimiz güler yüzlü ve işinin ehli personelleri ile haftanın 7 günü ve 24 saat hizmetinizdedir. Çağrı merkezimize ulaşarak teknik servis talebinizi rahatlıkla iletebilirsiniz.

Kategori: Tavsiye
facebook Twitter friendfeed
Ersin Üzgün

Ersin

Bloğuna makale yazıp içini dökerek deşarj olan, Fırat karikatürlerini çok seven, Fenerbahçe aşığı, WordPress ve Advertising hakkında oldukça bilgi sahibi, kaliteli sözleri olan her şarkıyı bıkana kadar dinleyen birisi..

Yazı hakkında yorum yapın!

    Cevap Yazın

    Lütfen yorum alanındaki İsim - E-posta - Web sitesi(zorunlu değil) bölümlerini doldurun. Yorum yazarken gireceğiniz e-posta adresi yayınlanmayacakatır.

    Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.