Halkla İlişkiler için hazırladığım tez ödevim!

Tarih: 15 Ocak 2015 Per 17:58 | Bu yazı 6.914 kez okundu.

Merhaba gençlik,

Geçtiğimiz günlerde hocamızın bir tanesi bizden tez hazırlamamızı istedi. Final notu yerine hazırladığımız tezin kalitesine göre puanlama yapacağını söyledi. Eyvallah dedik başladık tez ile uğraşmaya. İlk olarak bölüm ile alakalı bir konu olmalıydı o yüzden internette uzunca bir araştırma yaptıktan sonra “Halkla İlişkilerde İnternetin Yeri ve Önemi” adında mükemmel bir konu buldum. Bu konu ile ilgili daha önce yapılmış bir tez vardı ve çok hoşuma gitmişti. Üstünde biraz uğraştıktan sonra bu tezi kendime uyarladım. Kapak ve içindekiler sayfasını da ekleyerek hocaya sundum ve 70 aldım. Aslında sınıfın geneline göre 70 vermesi kötüydü çünkü çoğu arkadaşım 80-90 arası almıştı. Ama olsun, hiç yoktan iyidir.

Kısacası bu dersten sorunsuz geçtiğim için sizinle de bu tezi paylaşma ihtiyacı hissettim. Belki bizim gibi bu bölümü okuyan arkadaşlarımda bu konudan yararlanır diye düşündüm.

Tez yaklaşık 20 sayfa. İçindekiler sayfasını ayrı olarak rar dosyasının içine ekledim. Bunların dışında tez dosyanıza bir de kapak yapmanız gerekiyor. Kapak yapmayı bilmeyenlere de ufaktan tüyo vereyim ve indirme linkini sizlere sunayım. Tez kapağının çeyreğini kaplayacak şekilde üniversitenin logosunu ekledim. Onun altına ders adını, onunda altına konu ismini, onunda altına hazırlayanların isimlerini yazdım. Tez kapağı olduğu için ve üniversitede bir hocaya sunduğumuz için artık eskisi gibi dönem ödevi kapağı tarzında hazır kalıplar sunamıyoruz maalesef.

Eğer farklı bir bölümde okuyorsanız ve hocanız konu ayrımı yapmadan tez hazırlamanızı istediyse sizde bu tezden yararlanabilirsiniz. En kötü ihtimal geçme notunu alabileceğiniz sağlam bir tez olduğunu düşünüyorum.

HALKLA İLİŞKİLERDE İNTERNETİN YERİ VE ÖNEMİ / TEZ DOSYALARINI İNDİR

Kategori: Ders Notları'm
facebook Twitter friendfeed
Ersin Üzgün

Ersin

Bloğuna makale yazıp içini dökerek deşarj olan, Fırat karikatürlerini çok seven, Fenerbahçe aşığı, WordPress ve Advertising hakkında oldukça bilgi sahibi, kaliteli sözleri olan her şarkıyı bıkana kadar dinleyen birisi..

Yazı hakkında yorum yapın!

    Cevap Yazın

    Lütfen yorum alanındaki İsim - E-posta - Web sitesi(zorunlu değil) bölümlerini doldurun. Yorum yazarken gireceğiniz e-posta adresi yayınlanmayacakatır.

    Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.