Tavsiye: Hitleap ile hit kazanma yöntemi!

Tarih: 14 Nisan 2013 Paz 23:44 | Bu yazı 9.500 kez okundu.

R10 üzerinde para kazanma ile ilgili dökümanları okurken bu siteye denk geldim birden. Konuyu açan arkadaşımız, programın açık kaldığı süre boyunca para kazanıldığını veya programın açık kaldığı süreyi, sitelerimize hit olarak gönderebileceğimizi söylüyordu. Yatırımsız ve zahmetsiz bir iş olduğu için hemen siteye girdim, üye oldum ve programı indirip kurdum. Yaklaşık olarak 1000 dakika açık kaldı ve para kazanılmadığını, açık kaldığı süre boyunca sisteme eklediğimiz sitelere hit geleceğini gördüm. Ama 10-15 adet sitem olduğu için ve hite ihtiyaçları oldukları için sisteme devam ettim ve halende ediyorum.

Bugün çok fazla kişinin bilmediği ama web sitesi olanlar için hit kaynağı olabilecek bir sistemden bahsedeceğim. Bu sistemin adı; HitLeap!

HitLeap nedir ki?

Aslında tam anlamıyla bir döngü. Sistemde aktif 10.000 kişi olduğunu varsayın. Bu 10.000 kişinin içine sizde dahilsiniz. Siz indirdiğiniz program aracılığıyla diğer 9.999 kişinin sitesine otomatik olarak giriyorsunuz. Onlarda sizin sitenize giriyor. Bu döngü sürekli devam ediyor ve sistemde aktif olan diğer yeni kişilerde sitenizi gezmeye başlıyorlar. Bir bakıma bu işlemlerin hepsini program tümüyle hallediyor. Siz sadece programı açıp, üyelik adınızı ve şifrenizi girdikten sonra start tuşuna basıyorsunuz.

HitLeap ile sitemizde ne kadar kalıyorlar?

Bu durumu da öyle anlatayım. Programı indirmeden önce siteye kayıt olmak için girmiştik. Kayıt olduktan sonra web sitelerim bölümüne en fazla üç adet web sitenizi ekliyorsunuz. Eklerken de diğer ziyaretçilerin program vasıtasıyla sitenizde kaç dakika kalmalarını ayarlıyorsunuz. Burada bilmeniz gereken tek şey; süre arttıkça gelen kişi azalıyor. Bunu web site eklerken ve programı kullanmaya başladıkça anlayacaksınız, mantığını iyice kavrayacaksınız.

HitLeap para kazandırır mı?

Ben bu soru üzerine çok araştırma yaptım ama pek bir şey bulamadım. Çoğu link kısaltma servisi hitleap üzerinden gelen hiti maalesef saymıyor. Dolayısıyla tık bazlı bir para alamıyoruz. Gelen hitlerin çoğunun lokasyonu EN olduğu için, Türk web sitesi olan arkadaşlarımıza ücret karşılığı hitte satamıyorsunuz. Çünkü Türk içerikli sitelere organik Türk hiti gerekiyor. Ayrıca premium üye olursanız sistem üzerinden belki para kazanma ihtimaliniz oluyor ama o da alt üyeleriniz sayesinde. Bu tarz durumla hiç karşılaşmadım. Aylık ücret ile para ödeyeceksiniz, aynı zamanda alt üyenizde para ödeyecek ve ondan düşük bir pay ile kazanç sağlayacaksınız. Zaten para kazanmak için girdiğimiz bir sisteme para vermek akıl karı değil bence…

HitLeap üzerinden gelen ziyaretçiler bot mu yoksa gerçek kişiler mi?

Tamamen gerçek kişiler. Sizin gibi programı kurup, üyeliğini girip, start tuşuna basıp beklemeye gelmiş kişilerden oluşuyor. Günlük 1500 hit geliyorsa eğer, bunun 1200 tanesinin ip adresi farklıdır.

HitLeap üzerinden gelen ziyaretçilerin Alexa değerine etkisi olur mu?

Kesinlikle oluyor. Ben bu sitem dahil, bütün sitelerimde hitleap programı kullanıyorum. Günlük olarak düşüş sağlanıyor ama aşırı bir düşüş beklemeyin.

HitLeap ile Google tarzı arama motorlarında yükselmek mümkün mü?

Gayet tabii mümkün. Girilecek siteleri anasayfa yerine konulara yönlendireceksiniz ve sitede bekleme süresini biraz yüksek tutacaksınız o kadar. Her kişi girdiğinde 30 saniye o sayfada kalsa ve günde 1000’i aşkın kişi girse, Google elbette sitenizi sıralamalarda üst sıralara taşıyacaktır.

hitleap

Sanıyorum bu kadar soru cevap şeklindeki makalemden sonra ve uygulamalı olarak kullandıktan sonra “aslında ne kadar basitmiş” diyebileceğiniz bir sistem. Üye olmak için referansa gerek yok ama ben yine de referans linkimi sizlere vereyim. Benim referans linkimden üye olursanız bana da katkı sağlamış olursunuz.

HİTLEAP SİSTEMİNE ÜYE OLMAK İÇİN TIKLAYIN!

Kategori: Web's
facebook Twitter friendfeed
Ersin Üzgün

Ersin

Bloğuna makale yazıp içini dökerek deşarj olan, Fırat karikatürlerini çok seven, Fenerbahçe aşığı, WordPress ve Advertising hakkında oldukça bilgi sahibi, kaliteli sözleri olan her şarkıyı bıkana kadar dinleyen birisi..

Bu yazı hakkında 11 yorum yapıldı. Siz de yorum ekleyin!


  1. Zagor27

   Kardeşim çok faydalı bir bilgiymiş çok teşşükrler çok işime yaradı..


  2. Alperen Cengiz

   Çok güzel bir yazı olmuş tebrikler, ek olarak Hitoid.com ile facebook sayfalarınızı ücretsiz olarak beğendirebilirsiniz


  3. forklift ehliyeti

   Hit leap tarzı oluşumlar ile site trafiğinizi artırabiliyor ve dolayısıyla google sıralamanızda olumlu ilerlemeler sağlayabiliyorsunuz fakat bu sitelerden gelen trafiğin çoğunlukla yabancı sitelerden geliyor olması sebebi ile bu yükselişiniz pek bir zahmetli oluyor. Ben bunun yerine pasaparola.net veya garanti2.com tarzı gerçek türk kullanıcıların oluşturduğu bir trafiği tercih ediyorum. Bu şekilde sitelerim hem daha kısa zamanda yükseliyor hemde türkçe içeriğe sahip sitelerime türkiye iplerine sahip kullanıcıları ziyaret ettirerek google amcanın zihninde şüphe oluşturabilecek hareketlerden kaçınıyorum. Çünkü yabancı ülke ip lerine sahip kullanıcılar türkçe içeriğe niçin hücum etsinler bu işin doğasına aykırı. Birde bu açıdan düşünün.


  4. kıbrıs taksi

   HitLeap, diğer trafik değişim siteleri gibi iframe yöntemini kullanmaz. Bunun yerine doğrudan otomatik olarak kayıtlı web sitelerini gönderir. Bu yüzden organik bir hit sistemidir. Programı çalıştırmaya başlayınca dakikaları da kazanmaya başlarsınız.


  5. tütü evi

   Hitleap, rakiplerine nazaran frame yöntemini kullanmamaktadır, bunun sayesinde dünyaca ünlü olmuş ve çok fazla kullanılır. Fakat bu özelliğinin yanında hitleap sistemini kullanmak için mutlaka program kullnmak gerekiyor olması çoğu kullanıcı için göz korkutucu bir durum olmaktadır.


  6. eymen

   Çok güzel bir yazı olmuş tebrikler.


  7. Cemil Berk

   Araştırmalarımda pek bulamadığım bir konuyu sorayım öncelikle ellerinize sağlık peki Hitleab tarzı Türk organik siteler mevcut mu ?


  8. Ersin

   Mevcut tabii ki. Ama işini düzgün yapan olmadığı için mecburen yabancı firmalara yönelmek durumunda kalıyoruz.


  9. Safa yasar

   Kesinlikle hitleap kullanmayın kullandırtmayın aksine google gözünde daha değersizleşirsiniz.

  10. şimdi bu program zararlı mı


  11. Ersin

   kimine göre zararlı kimine göre zararlı değil.

  Cevap Yazın

  Lütfen yorum alanındaki İsim - E-posta - Web sitesi(zorunlu değil) bölümlerini doldurun. Yorum yazarken gireceğiniz e-posta adresi yayınlanmayacakatır.

  Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.