Yenilik: Logoyu değiştirdim!

Tarih: 16 Nisan 2013 Sal 21:36 | Bu yazı 2.952 kez okundu.

Zamanı gelmişti artık. Sitenin önceki logosunda sadece EP yazıyordu. Anlamlıydı ama görüntü olarak site için çok basit kaçıyordu. Benimde bugün kafam attı ve açtım Photoshop’u, başladım bir şeyler yapmaya. Değişik logo yapmak için çok uğraştım ama aklıma geldiği kadarıyla gök kuşağı, bulut tarzında resimlerle süslendirdim. Altına da afilli bir söz yazdım ki; sevdiğim isminin baş harfini sildiğim için bana kızmasın. O sözü kadınım için yazdım. Bilsin… Bilsin ki isminin baş harfini sildim diye bana trip atmasın.

Yeni yıla kadar bu logo ile, ardından çok daha farklı bir logoyla site devam edecek. Bence diğerine nazaran çok daha güzel oldu. Temaya da oldukça yakıştı.

Hepimize hayırlı olsun.

Kategori: Kişisel
facebook Twitter friendfeed
Ersin Üzgün

Ersin

Bloğuna makale yazıp içini dökerek deşarj olan, Fırat karikatürlerini çok seven, Fenerbahçe aşığı, WordPress ve Advertising hakkında oldukça bilgi sahibi, kaliteli sözleri olan her şarkıyı bıkana kadar dinleyen birisi..

Bu yazı hakkında 2 yorum yapıldı. Siz de yorum ekleyin!


  1. Borvit jel

   Güzel olmuş gerçekten de hayırlı olsun


  2. Yiğit Özgür

   Bulut ve gökkuşağı güzel uyum sağlamış, güle güle kullanın.

  Cevap Yazın

  Lütfen yorum alanındaki İsim - E-posta - Web sitesi(zorunlu değil) bölümlerini doldurun. Yorum yazarken gireceğiniz e-posta adresi yayınlanmayacakatır.

  Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.