Kurumsal Kimliğinizi eŞirket ile Kazanın

Tarih: 18 Ağustos 2020 Sal 1:09 | Bu yazı 551 kez okundu.

Ticari bir işletme açmaya mı karar verdiniz? Yapacağınız işi kafanızda kurdunuz sermayenizi hazırladınız ama nasıl yapacağınızı mı düşünüyorsunuz? Sizi büyük bir yardımcıyla tanıştırmaya geldim. E – ticaret hakkında tüm bilgilere sahip bir site var artık. www.esirket.com

Ek giderlerden maliyetlerden kurtulun. Bir ofis açmayın. Çünkü açacağınız ofis giderlerinizi artıracaktır. Kirası, elektrik faturası, su faturası, internet faturası, emlakçı ücreti, kapora ücreti, stopaj ödemesi, ofis içerinde kullanacağınız eşyalar vs.

Aslında sermayenizin büyük bir kısmını da bu giderlere ayırmak zorundasınız. Peki, bunun yerine sanal bir mağaza açıp tüm bu giderlerden kurtulmaya ne dersiniz? E şirketinizi açın hem zamandan kazanın hem giderlerinizden kurtulun. Bunun için ihtiyacınız olan şey www.esirket.com sitesine girmek ve başvuruda bulunmak.

İlla bir ofisim olsun diyorsanız ofisiniz de sanal bir ofis olabilir artık. Hem de e- şirket aracılığıyla çok uygun fiyatlara. Peki, sanal ofis nasıl işliyor? Bir plazada sanal bir ofisiniz var ve size ait bir telefon numarası ve sekreter. Müşterileriniz aradığında sekreteriniz açıyor ve size aktarıyor. Kargonuz geldiğinde teslim alıyor, size bilgi veriyor. Toplantı düzenlemek istediğinizde size bir toplantı salonu hazırlanıyor ve kullanabiliyorsunuz. Sizin tüm resmi kanallardaki adresiniz orası oluyor ama ofise gitmiyorsunuz. Çünkü ofisiniz her yer artık. Bilgisayarınızdan telefonunuzdan tabletinizden, internetinizin olduğu her yer ofisiniz. Kısaca size sanal bir ofis oluşturarak resmi işlemleriniz için ofis gösteriyor, adresinizi belirliyoruz. Bu güzel düşünceyi kim sunuyor derseniz www.esirket.com sunuyor. Haydi sizlerde şimdi www.esirket.com ‘a girerek inceleyin ve ticaretinizi bekletmeyin artık.

Detaylı bilgi için https://esirket.com/ adresine girebilirsiniz.

Kategori: Tavsiye
facebook Twitter friendfeed
Ersin Üzgün

Ersin

Bloğuna makale yazıp içini dökerek deşarj olan, Fırat karikatürlerini çok seven, Fenerbahçe aşığı, WordPress ve Advertising hakkında oldukça bilgi sahibi, kaliteli sözleri olan her şarkıyı bıkana kadar dinleyen birisi..

Yazı hakkında yorum yapın!

    Cevap Yazın

    Lütfen yorum alanındaki İsim - E-posta - Web sitesi(zorunlu değil) bölümlerini doldurun. Yorum yazarken gireceğiniz e-posta adresi yayınlanmayacakatır.

    Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.