NBA’de 2021 Sezonu Başlıyor

Tarih: 14 Ocak 2021 Per 0:59 | Bu yazı 487 kez okundu.

Koronavirüs nedeniyle normal sezonda formatında çokça değişiklik olan Amerika Basketbol Ligi 2021 sezonu, 23 Aralık günü başlıyor. BAA Adıyla 1946′ Best10 da oynanmaya başlayan Amerikan Basketbol Ligi’nin 75. yılı açılış gününde, 2 maç oynanacak. Yeni sezondaki ilk maçta, eski takım arkadaşları olan Kevin Durant ve Stephen Curry karşı karşıya gelecek. Best10 mobil

Aşil tendonu kopan ve 2019 final serilerinden beri hiç bir resmi maçta forma giyemeyen Kevin Durant’ın takımı Nets, el ve el bileğindeki kırıktan dolayı geçen sezon yalnızca beş resmi maça çıkabilen Curry’nin takımı Golden State Warriors’la karşılaşacak. Best10

Los Angeles Derbisi İlk Gün

NBA Sezon açılışının ilk gününde oynanacak bir diğer karşılaşma ise, Los Angeles takımları arasında olacak. LeBron James ve Anthony Davis Best10 liderliğinde ilerleyen son şampiyon Los Angeles Lakers, Kawhi Leonard ve Paul George’un oynadığı Los Angeles Clippers ile oynayacak.

All-Star Organizasyonuyla İlgili Belirsizlik Sürüyor

2021 Şubat ayında Indiana Pacers’ın salonunda düzenlenmesi hedeflenen NBA All-Star Organizasyonu, Covid-19 salgını nedeniyle 3 sene ertelendi. NBA yönetimi, All – Star organizasyonunun, 2024 Şubat ayında Indiana Pacers takımının evinde yapılacağı konusunda karar kıldı.

2021 All – Star Organizasyonu’nun başka bir şekilde yapılıp, yapılmayacağı ise hala belirsiz. NBA yönetimi ilerleyen bir tarihte 2021 Nba All Star Organizasyonu’yla ilgili bir açıklama yapacak.

Kategori: Tanıtım
facebook Twitter friendfeed
Ersin Üzgün

Ersin

Bloğuna makale yazıp içini dökerek deşarj olan, Fırat karikatürlerini çok seven, Fenerbahçe aşığı, WordPress ve Advertising hakkında oldukça bilgi sahibi, kaliteli sözleri olan her şarkıyı bıkana kadar dinleyen birisi..

Yazı hakkında yorum yapın!

    Cevap Yazın

    Lütfen yorum alanındaki İsim - E-posta - Web sitesi(zorunlu değil) bölümlerini doldurun. Yorum yazarken gireceğiniz e-posta adresi yayınlanmayacakatır.

    Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.