PC’ye Instagram Hikaye İndirme Programsız

Tarih: 12 Eylül 2019 Per 16:58 | Bu yazı 1.511 kez okundu.

Instagram çıkış yaptığı günden bu yana en iyi zamanlarını yaşıyor diyebiliriz. Bir zamanlar Facebook oldukça fazla kullanılırken ve herkes seni Facebook’tan ekleyeyim derken şimdilerde Instagram popüler durumda. Instagram kullanıcıları hergün milyonlarca hikayeyi hesaplarında paylaşıyorlar. Artık yakınlarımızdan arkadaşlarımızdan ve sevgililerimizden haberdar olmak için Instagram hikayelerine bakıyoruz. Bazen akıllı telefonlarımızdan bakarken çoğu zamanda PC’den Instagram hikayelerini izliyoruz indiriyoruz.

Instagram hikayelerinden takip ettiğimiz kişilerin hikayelerini PC’den programsız indirmek istediğimizde devreye Stories Watch giriyor. Instagram hikaye indirme konusunda oldukça güvenilir ve hızlı olan bu online web aracını size tanıtacağız. Bu web sitesini kullanarak Instagram hesabına gerek kalmadan şifresiz bir şekilde hikayeleri PC’ye indirebileceksiniz. Her istediğiniz anda internet üzerinden bilgisayarınıza yani PC’ye Instagram hikayesi indirmek sizin için oldukça kolay olacak. Çünkü internette yer alan bazı kandırmaca sistem ve uygulamalar şifrenizi isterken bu yöntemle şifre ve herhangi bir program yüklemeye gerek kalmayacak. Programsız instagram hikayesi indirme sizin yükünüzü hafifletecek ve hızlı olmanızı sağlayacak.

Instagram hikayelerini indirmek için PC’yi kullanıyorsanız size bahsedeceğimiz yöntemle basitçe birkaç adımda programsız şekilde istediğiniz kadar hikayeyi ücretsiz ve sınırsız PC’ye indirebileceksiniz. İndirdiğiniz Instagram hikayelerini tekrar PC’de düzenleyerek yükleyebilir ya da arşiv oluşturabilirsiniz. Bu yöntemle indirme dışında programsız gizlice hikaye izleme de yapabiliyorsunuz. İzlediğiniz instagram hikayelerini başkası görmez ve izlenme listesinde çıkmazsınız.

Programsız PC’den Instgaram Hikayeleri İzleme Nasıl Yapılır?

  • İlk olarak https://www.storieswatch.com sitesine giriş yapın.
  • Sayfanın hemen ortasında bir arama çubuğu göreceksiniz. Bu arama çubuğuna instagram hikayesini indirmek istediğiniz kişinin kullanıcı adını yazın ve PC’den enter tuşuna basarak arayın.
  • Karşınıza gelen profil sonuçlarından doğru olanı seçin ve profiline girin. İlgili kişi son 24 saatte herhangi bir hikaye paylaştıysa hemen sağ alt köşede bulunan Download (indir) butonuna basarak hikayeyi programsız PC’ye indirebilirsiniz.

Bu yöntemi Instagram hikayelerini PC’de programsız indirmek için kullanabilirsiniz ancak kişilerin profillerinin herkese açık olması gerekmektedir. Profili herkese açık olmayan Instagram kullanıcılarının hikayelerini indiremezsiniz.

Kategori: Tavsiye
facebook Twitter friendfeed
Ersin Üzgün

Ersin

Bloğuna makale yazıp içini dökerek deşarj olan, Fırat karikatürlerini çok seven, Fenerbahçe aşığı, WordPress ve Advertising hakkında oldukça bilgi sahibi, kaliteli sözleri olan her şarkıyı bıkana kadar dinleyen birisi..

Yazı hakkında yorum yapın!

    Cevap Yazın

    Lütfen yorum alanındaki İsim - E-posta - Web sitesi(zorunlu değil) bölümlerini doldurun. Yorum yazarken gireceğiniz e-posta adresi yayınlanmayacakatır.

    Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.