Sinüzit Tedavisi ve Sinüzit Ameliyatında Dr. Süreyya Şeneldir Farkı

Tarih: 05 Mayıs 2018 Cts 11:49 | Bu yazı 1.025 kez okundu.

Sinüzit, günümüzde artış gösteren bir hastalıktır. Bu bağlamda Sinüzit Tedavisi çok elzem bir durum haline gelmiştir. Çünkü birçok insan banyo sonrasında saçlarını iyi bir şekilde kurutmadıkları için, sinüzit ortaya çıkıyor. Temel anlamda belirtileri ise, burun ile baş bölgesi arasında kalan noktalarda yeşil renkte iltihaplı bir sıvının yer almasından kaynaklanıyor. Durumu tıp literatürü içerisinde değerlendirdiğimizde, Sinüzit Tedavisi amigdala kısmına zarar verir. Çünkü baş ile burun arasında kalan noktada bir ağrı oluşur. Bu ağrı, amigdalayı olumsuz bir şekilde etkiler. Amigdala, tam anlamı ile düşünsel faaliyetlerin gerçekleştiği bir alanı oluşturuyor.

Sinüzit Ameliyatı hakkında daha detaylı bilgi almak ve Dr. Süreyya ŞENELDİR’e sorularınızı yöneltmek isterseniz http://www.sinuzit.gen.tr sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Kategori: Tavsiye
facebook Twitter friendfeed
Ersin Üzgün

Ersin

Bloğuna makale yazıp içini dökerek deşarj olan, Fırat karikatürlerini çok seven, Fenerbahçe aşığı, WordPress ve Advertising hakkında oldukça bilgi sahibi, kaliteli sözleri olan her şarkıyı bıkana kadar dinleyen birisi..

Yazı hakkında yorum yapın!

    Cevap Yazın

    Lütfen yorum alanındaki İsim - E-posta - Web sitesi(zorunlu değil) bölümlerini doldurun. Yorum yazarken gireceğiniz e-posta adresi yayınlanmayacakatır.

    Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.