Google pagerank güncellemesi yapıldı!

Tarih: 03 Mayıs 2012 Per 14:53 | Bu yazı 4.950 kez okundu.

Daha bundan 1-2 hafta öncesinde gelen güncelleme ile Google, Penguen adında bir çalışma başlatmıştı. Penguen güncellemesi ile birlikte sitelerimde büyük düşüş gözlemlesem de, çok fazla zararlı olduğunu düşünmüyorum. Hitlerde az bir düşüş olması, her güncelleme sonrasında olabilecek doğal bir durum haline geldi benim için. Artık reklamlara daha az ilgi gösterip, özgün içeriğe daha fazla önem göstereceğim gibi…

Penguen güncellemesinin ardından Google, bugün pagerank güncellemesi yaptı. İnternette gerekli-gereksiz her sitenin pagerank kazandığı bu sisteme çok güvenim kalmasa da, reklam ticareti yaparken önemli olduğundan benim içinde önemli hale geliyor. Birçok sitem pagerank 1 ile pagerank 4 arasında bulunuyor. Penguen güncellemesinden sitelerim etkilense de, pagerank güncellemesinde hiç bir şekilde zarara uğramadan atlattık. 21 adet web sitem bulunuyor ve hiçbirinde ne yükseliş, ne de alçalış görülüyor. Stabil bir şekilde ilerlemek beni gayet mutlu etti.

Teşekkürler Google.

Kategori: Web's
facebook Twitter friendfeed
Ersin Üzgün

Ersin

Bloğuna makale yazıp içini dökerek deşarj olan, Fırat karikatürlerini çok seven, Fenerbahçe aşığı, WordPress ve Advertising hakkında oldukça bilgi sahibi, kaliteli sözleri olan her şarkıyı bıkana kadar dinleyen birisi..

Bu yazı hakkında 2 yorum yapıldı. Siz de yorum ekleyin!


  1. Enteresan Hediyeler

   Ne zamandır bunu bekliyordum. Google page rank web siteleri için çok önemli bir referanstır.


  2. canlı casino

   Bilgilendirme icin tesekkurler cok fayfali oldu.

  Cevap Yazın

  Lütfen yorum alanındaki İsim - E-posta - Web sitesi(zorunlu değil) bölümlerini doldurun. Yorum yazarken gireceğiniz e-posta adresi yayınlanmayacakatır.

  Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.