Sevgili Tripleri #Vol-1#

Tarih: 28 Nisan 2012 Cts 1:08 | Bu yazı 5.116 kez okundu.

Haklı olduğum konularda trip atmakta üstüme yoktur. Ama bu tribi atarken karşınızdaki sevdiğiniz ise ve üzülüyorsa, haklılığınızın hiçbir önemi kalmıyor sizin için.. “Kızlar neden trip atar?” sorusuna hayatımda hiç cevap veremedim, bundan sonrada veremem sanırım. Ah bu kız milleti yok mu! Ortada tartışılacak konu yokken en basit konuyu bile, en önemli konu haline getirmeyi nasıl başarabiliyorlar anlayamıyorum.

Sevgilim ile her tartışmamızda, ona o kadar içten yazıyorum ki, 2 saniye sonrasında yazdıklarımı hatırlamaz halde oluyorum. Çünkü hatırlamak için aklımı kullanıyorum. Oysa ki yazdıklarım aklıma uğramıyor bile, içten geldiği gibi yazıyorum, belki de bu yüzden kaybediyorum. Halbuki ne kadar da iddaalı başlıyorum her konuşmamıza, kendimi tam olarak ifade etmeye. Ama bak gene aynısı oluyor işte, sen kazanıyorsun.

Aslında yarattığımız her tartışma, zevkli ve bir o kadar da tatlı hale geliyor senin sayende… Ama sen, abartma sanatını çok iyi kullanıyorsun, edebiyat hocan kimse artık! Onca zorluğun üstesinden gelmişken, sürekli aramızın böyle basit konularla bozulmasına anlam verememekle birlikte, bazen hatayı kendimde de arıyorum. İşte o zaman tenhada kendimi sikesim geliyor! İçimden “madem basit konu, sen neden uzatıyorsun amına koyim hııı!” demek geçiyor sürekli…

Hani şu küstükten 2 saat sonra; “özür diliyorum aşkım, bir daha böyle konulardan dolayı tartışmayalım.” diyoruz da ardından yine aynı şeyi yapıyoruz ya? Hani her tartışmadan sonra gurur yapıp, mesaj atmıyoruz ya? Hah işte, o gururu sikmek gerek.

Dipnot: Bu yazım, biraz argolu ve ağır oldu biliyorum. Ama sevgim bu kadar büyük işte, her yürek taşıyamaz. Tek yürek taşır, o da kendini biliyor zaten dicem ama, “abartma sanatını bilen sevgilin gibi edebiyat yapma amına koyim!” diyeceksiniz. O yüzden yazıma son veriyorum yavaş yavaş…

Saat, gecenin 4’ü olmuş ve ben yine uyumadım. Yatmaya gidiyorum, yine sızıp kalıcam herhalde.

Hadi sizde dağılın, kavga yokmuş. Aşk sarhoşunun teki biraz saçmalamış sadece…

Kategori: Kişisel
facebook Twitter friendfeed
Ersin Üzgün

Ersin

Bloğuna makale yazıp içini dökerek deşarj olan, Fırat karikatürlerini çok seven, Fenerbahçe aşığı, WordPress ve Advertising hakkında oldukça bilgi sahibi, kaliteli sözleri olan her şarkıyı bıkana kadar dinleyen birisi..

Bu yazı hakkında 2 yorum yapıldı. Siz de yorum ekleyin!


  1. Prostat Seti

   Trip neymiş çekilir mi ya 🙂


  2. Canan

   Bu Makale üzerine 1 tanede kitap vardı yanlıs hatırlamıyorsam Trip nasıl atılırmıydı neydi..

  Cevap Yazın

  Lütfen yorum alanındaki İsim - E-posta - Web sitesi(zorunlu değil) bölümlerini doldurun. Yorum yazarken gireceğiniz e-posta adresi yayınlanmayacakatır.

  Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.