Ali Ay’dan sert tepki: ‘Allah bana nasip etmesin!’

Tarih: 03 Haziran 2018 Paz 19:46 | Bu yazı 999 kez okundu.

Bursaspor Başkanı Ali Ay ve beraberinde ki Yönetim Kurulu üyeleri Mayıs 16 Grubu’nu ve Arabayatağı Spor Kulübü’nü ziyaret ettiler. Ali Ay yaptığı konuşmada alt yapıyı güçlendirmek ve proje odaklı çalıştıklarını ifade ederek, yeni bir anlayışla yönetim sağlayacaklarını ifade etti.

Kendine güvenenlerin güvenin boşa çıkarmayacağını dile getiren Ali Ay, “Benim tek hedefim bu takımı hak ettiği yerlere tekrar getirebilmektir. Bursaspor’un 5 kuruşunu Allah bana nasip etmesin. Çünkü bu kulüp kimsenin değil 3,5 milyon nüfusu olan bir şehrin takımıdır. Ben alt yapı takımlarının başarılarını da Bursaspor’un başarısı gibi değerlendiriyorum, takıma gelecek yeni yıldızların olduğunu düşünüyorum. Bu sebepten dolayı Bursaspor Lisesi projesinin startını verdik ve bu projeden çok ümitliyiz. Genç isimlerin bilimsel ve kültürel eğitimlerini tamamlayarak Bursaspor’a yakışacak birer yıldız olacaklarına inanıyorum” ifadelerini kullandı.

Ali AY davet ettikleri için Süleyman Durak’a ve Mehmet Güleç’e teşekkür ederek, hediye olarak verilen Bursaspor-Arabayatağı Spor atkısını da alıp Arabayatağı Spor Kulübü’ne Batalla’nın imzalı bir formasını hediye etti.

Bursaspor’a menfaati dokunacak projelere hayat vereceğiz

Başkan Ali Ay Arabayatağı Mahallesi’nin ardından amacı Bursaspor’a sürekli gelir kazandırmak projeler üretmek olan  Mayıs 16 Grubu ile buluştu. Bu görüşmenin grubu ve kendisi için ne kadar önemli olduğundan bahseden Ay, “Mayıs 16 Grubu Bursaspor’a proje kazandırmak amacıyla gönüllülük esaslı bir oluşum ve bu anlamda kendilerine teşekkür ederim. Bursaspor için öncelikli projeye ihtiyaç vardır.

Bizde seçim manifestosunda yer aldığı üzere kucaklayıcı bir yönetim anlayışıyla Bursaspor menfaati için çalışan her oluşuma ulaşmak amacımızdır. Bunun için yeni birimler kuracağız ve bazı arkadaşları özel olarak görevlendireceğiz. Bursaspor’a katkı sağlayacak projeleri hayata geçireceğiz” dedi.

Haziran ayında başlıcak olan 2018 Dünya Kupası hakkındaki tüm bilgileri http://dunyakupasitahmin.com/ sitesi üzerinde bulabilirsiniz.

Kategori: Tavsiye
facebook Twitter friendfeed
Ersin Üzgün

Ersin

Bloğuna makale yazıp içini dökerek deşarj olan, Fırat karikatürlerini çok seven, Fenerbahçe aşığı, WordPress ve Advertising hakkında oldukça bilgi sahibi, kaliteli sözleri olan her şarkıyı bıkana kadar dinleyen birisi..

Yazı hakkında yorum yapın!

    Cevap Yazın

    Lütfen yorum alanındaki İsim - E-posta - Web sitesi(zorunlu değil) bölümlerini doldurun. Yorum yazarken gireceğiniz e-posta adresi yayınlanmayacakatır.

    Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.