Faizsiz Araba Almanın En Kısa Yolu

Tarih: 24 Mayıs 2021 Pts 22:45 | Bu yazı 613 kez okundu.

İktisatEvim sıfır ve ikinci el araba hayali kuranlara özel 30 yıla aşkın tecrübesiyle yeni ödeme planları hazırlamaktadır. Peşinat ödemeden ve faiz sınırlarına takılmadan kısa zamanda araba sahibi olabileceğiniz gibi tasarruflardan elde ettiğiniz birikimlerle de peşinat ödeme imkanlarına sahip olabilirsiniz.

  • Sıra Tespitli Araba Alma
  • Vade Ortası Araba Alma
  • Esnek Ödeme Planlı Araba alma

Faizsiz araba imkanları, taşıt kredisi almadan ve ek masraflara tabi tutulmadan kısa dönemde hayallerinizi gerçekleştirmenizi sağlayacaktır. Aylık belirli bir bütçe üzerinden dilediğiniz arabayı seçebilir, ödeme planı üzerinden taksitle arabanızı kısa zamanda alma fırsatı elde edebilirsiniz.

Faizsiz Araba Nasıl Alınır?

Faizsiz araba nasıl alınır; Kredi kartları ve taşıt kredisi gibi birçok alım fırsatı tanınan Türkiye’de yüksek faiz oranları can sıkıcı olabilmektedir. Bu durum hem arabanın fiyatını artırmakta, hem de yıllarca ödeme zorluğu yaşanmasına neden olmaktadır. Faizsiz araba kredisi, İktisatEvim finansal desteği ile sağlayabileceğiniz yeni yatırım yöntemlerinden biridir. Sıra tespitli, vade ortası ve esnek ödeme planlarıyla kişinin kendi bütçesi bünyesinde düzenlemeler yapılarak, faizsiz 2. El araba ya da sıfır araba alma imkanları sunulmaktadır. Bunun için yapılması gereken formu doldurarak, detaylı bilgi alınması aynı zamanda bütçe planlamalarının finansal destek danışmanınızla paylaşılması olacaktır. Hayalinizdeki arabaya sahip olmak artık o kadar uzak bir ihtimal olmayacaktır.

Faizsiz Araba Almanın En Kısa Yolu

Faizsiz taksitle araba alma fırsatı sunmakta olan İktisatEvim, öncelikle alıcının bütçesini değerlendirmekte ve aylık geliri üzerinden faizsiz sıfır araba ya da ikinci el araba alma fırsatı tanımaktadır. Özellikle kişiye özel imkanlar sunularak, ister peşinat ödeyerek ister ödemeden sadece taksitle araba alınması sağlanmaktadır.

Başvuru yaparak, istediğiniz aracı taşıt kredisi almadan, peşinat ödemeden, vade farkına tabii tutulmadan ve ek masraflarla yorulmadan almanız sağlanacaktır. Faizsiz kredi veren araba firmaları arasında İktisatEvim, 30 yıllık tecrübesi doğrultusunda, peşinatsız bir şekilde taksitle araba almanıza yönelik ödeme modelleri sunmaktadır. Bu ödeme modellerine bağlı kalarak kısa zamanda araba sahibi olabilirsiniz.

Sıra Tespitli Araba Alma Modeli

Aylık bütçeniz üzerinden düzenlenmekte olan sıra tespitli araba alma modeli, faizsiz araba alma şirketleri arasında sorun yaşamadan kısa vadede araç sahibi olmanızı sağlayacaktır. Şahsi arabanız, ticari arabanız ya da sıfır araba modelleriniz size özel seçeneklerle sunulur. Taşıt kredisinin neden olduğu yüksek faiz oranlarına takılı kalmayacağınız bu modelde, ödeme planınız yapılarak 24 kişilik gruplar arasına eklenmektesiniz. Noterle birlikte çekiliş yapılarak sıra tespiti yapılacak ve size özel ödeme planları düzenlenecek şekilde uygulanacaktır. Faizsiz araba alma yöntemleri üzerinden peşinatsız ve kredisiz bir şekilde araba sahibi olmanızı sağlayacak imkanlar sunulmaktadır. İktisatEvim üzerinden form doldurarak çekiliş grubuna katılabilirsiniz.

Vade Ortası Araba Alma Modeli

Vade ortası dar ve orta gelirli aileler için düzenlenmiş, herkes araba sahibi olabilsin diye uygulanmakta olan bir modeldir. Bu model üzerinden ara ödeme yapma imkanı sunulurken, ödeme zorluğu çekildiği andan itibaren dondurma hakkı bulunmaktadır. İster peşinat ödeyebilir, isterseniz ödemeden direkt taksitle araba sahibi olabilirsiniz. Faizsiz araba sistemleri üzerinden vade ortası modeli, alıcının zorluk çektiği anda ona esnek bir dondurma planı sunmaktadır. Kimse zorlanmadan ve kısa zamanda araba sahibi olabilsin diye uygulanmakta olan bu yöntemler, taşıt kredisine ihtiyaç duymadan ve endişelenmeden araç sahibi olmanızı sağlayacaktır.

Esnek Ödeme Planlı Araba Alma Modeli

Ekonomik bir araba alma modeli olan esnek ödeme, alıcının aylık geliri üzerinden düzenlenmektedir. Çiftçi ya da esnaflar için düzenlenmiş olan bu araba alma modelinde, aylık geliri farklılık göstermekte olan alıcılara özel insiyatifler sunmaktadır. Esnek ödemeli iktisat modelinde, alıcı zorluk yaşadığı takdirde ödemelerini dondurarak başka bir zaman başlatma hakkı elde edecektir. Ekonomik problemler yaşanmadan ve zorluklar olmadan kısa zamanda araba sahibi olabilmeniz sağlanmaktadır. Faizsiz sıfır araba ya da ikinci el araba almak isteyenlere özel seçenekler sunularak, her iki kampanyadan da esnek ödeme planı üzerinden ödeme imkanları bulunması sağlanacaktır.

Faizsiz Araba Alma Komisyon Modeli Nedir?

İktisatEvim, alıcıların zor durumda kalmadan, kendi bütçeleri üzerinden ev ve araba sahibi olmasını amaçlamaktadır. Bu sistemde, faiz, peşinat ve dosya masrafları olmadan müşterilerin taşıt kredisi başvurusuna gerek duymadan araç sahibi olmasına yönelik planlamalar yapılmıştır.  Faizsiz araba alma komisyon oranları sayesinde yüksek faiz oranlarına takılı kalmadan, küçük ve düşük oranlı komisyonlara tabi tutulmaktadır. Bu alınan aracın üzerinden değerlendirilmekte olan bir komisyon modeli olarak, alıcının bütçesini çok sarsmadan ve normal faiz oranlarına göre en düşük değerde hesaplanmaktadır.

İktisatEvim Faizsiz Araba Alma Başvuru İşlemleri

Faizsiz, peşinatsız, ek masrafsız ve sadece taksitle araba alma imkanı sunmakta olan İktisatEvim, alıcıların bütçesine özel ödeme planları hazırlayacaktır. Güvenilir ve kaliteli bir alış veriş yapılması için taşıt kredisine ihtiyaç duyulmadan alıcının ödeme planına göre yön verilmektedir. Sıfır ve ikinci el araçların ister peşinat ödenerek, ister ödenmeden alınmasını sağlamakta olan bu tasarruf yöntemiyle, herkesin birikimlerini kısa vadede değerlendirebileceği aynı zamanda ödeme zorluğu çekmeyeceği seçenekler sunulmaktadır. İktisatEvim üzerinden form doldurarak taşıt kredisiz, faizsiz ve peşinatsız ödeme planlarına dahil olmanız sağlanacak, kısa zamanda size geri dönüş yapılacaktır.

Kategori: Tavsiye
facebook Twitter friendfeed
Ersin Üzgün

Ersin

Bloğuna makale yazıp içini dökerek deşarj olan, Fırat karikatürlerini çok seven, Fenerbahçe aşığı, WordPress ve Advertising hakkında oldukça bilgi sahibi, kaliteli sözleri olan her şarkıyı bıkana kadar dinleyen birisi..

Yazı hakkında yorum yapın!

    Cevap Yazın

    Lütfen yorum alanındaki İsim - E-posta - Web sitesi(zorunlu değil) bölümlerini doldurun. Yorum yazarken gireceğiniz e-posta adresi yayınlanmayacakatır.

    Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.