Taksitle araba alınabilir mi?

Tarih: 24 Mayıs 2021 Pts 22:45 | Bu yazı 437 kez okundu.

Kiralama satın alma, yeni veya kullanılmış bir araba satın almayı finanse etmenin bir yoludur. Genellikle bir depozito ödersiniz ve arabanın değerini, araca karşı teminat altına alınan kredi ile aylık taksitler halinde ödersiniz. Bu, son ödeme yapılana kadar araca sahip olmadığınız anlamına gelir.

Her birimizin ilk hayali ev ve ikincisi araba değil mi? Tabi iki seçeneğin öncelik sıraları değişse de ev ve araba satın alırken olması gereken fiyattan almayı düşlüyoruz.  Peki, taksitle araba almak için üstelik faizsiz avantajı ile ne gibi şartlara sahip olmak gerekir? 

18 yaşınız doldurmuş her Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı taksitle araba satın alabilir.  Üstelik taksit tutarlarını kendisi belirleyebilir.  

Her geçen gün ağırlaşan faiz rakamlarına bakıldığında artık bankadan kredi almak avantajlı değildir. Kredisiz ve taksitle araba alınabilir.  

Yapmanız gereken şartlarınızı oluşturmaktır. 

Faizsiz Sistemde Peşinatsız Araba Sahibi Ol 

Sistem esas olarak faiz oranlarının kullanımını kısıtlayan İslami değerlere bağlı olanlar tarafından kullanılmıştır. Türkiye Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan ve İslami kökenli AK Parti için, sistemin ekonomiye daha fazla İslami finansman aracı ekleme hedefini ilerletmesi bekleniyor. Faiz oranlarının “düşmanı” olarak tanımladığı Erdoğan, düzenli olarak borçlanma maliyetlerinin düşürülmesi çağrısında bulunuyor.

Faizsiz finansman devlet denetiminde taksitle araba almanıza olanak sağlıyor. Kısa sürede küçük taksitlerle aracınıza binebilirsiniz.  

Faizsiz Finansman Sistemi Nedir? 

Birevim tarafından kurulan Kooperatif sistemi, insanları dayanışmayla buluşturarak sırayla araba sahibi olma imkânı sağlıyor. Vade tarihine göre kişiler bir araya gelerek konut çekilişi grupları oluşturur ve tercih ettikleri eve taksit ödeyerek sıra geldiğinde ev sahibi olurlar.

Türkiye’nin her bölgesinde binlerce ailenin, ev ve araba sahibi olma hayallerini Birevim hizmetiyle gerçekleştirdi. Birevim sağladığı sistem ile kişi, seçtiği bir arabaya faiz ödemeden sahip olabiliyor. Üstelik dilerseniz bütçenize uygun küçük taksitlerle araba sahibi olabiliyorsunuz.  

30 yılı aşkın süredir hizmet veren faizsiz finansman şirketleri artık devlet güvencesinde iki kat güvenlidir.  

Eğer her ay düzenli olarak belli bir oranda taksit ödemesi yapabiliyorsanız dilerseniz peşinatsız dahi araba alabilirsiniz.  Küçük taksitlerle araba sahibi olabilirsiniz.  

Birevim Taksitle Araba Alma Kampanyası  

Birevim Herkese Ev ve Araba sahibi yapıyor. Taksitli ve Senetli Araç Satın Alma Fırsatı Yakalayın!

 • Peşinatsız,
 • Kredisiz,
 • Faizsiz,
 • Küçük taksitlerle,
 • Ekonomik durumunuza en uygun ödeme sisteminde aracınıza sahip olun. 

Her geçen gün artan banka faizlerinin aksine taksitle araba alma sisteminde faiz yok.  444 23 53 numaralı hattan irtibata geçebilirsiniz.

Kaynak: https://www.birevim.com/taksitle-araba/

Kategori: Tavsiye
facebook Twitter friendfeed
Ersin Üzgün

Ersin

Bloğuna makale yazıp içini dökerek deşarj olan, Fırat karikatürlerini çok seven, Fenerbahçe aşığı, WordPress ve Advertising hakkında oldukça bilgi sahibi, kaliteli sözleri olan her şarkıyı bıkana kadar dinleyen birisi..

Yazı hakkında yorum yapın!

  Cevap Yazın

  Lütfen yorum alanındaki İsim - E-posta - Web sitesi(zorunlu değil) bölümlerini doldurun. Yorum yazarken gireceğiniz e-posta adresi yayınlanmayacakatır.

  Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.