İnstagram Takipçi Kasma 2018

Tarih: 17 Nisan 2018 Sal 14:08 | Bu yazı 46.263 kez okundu.

Popüler sosyal medya araçlarından İnstagram her geçen gün artan kullanıcı sayısı ve aktif kullanıcıları ile herkesi şaşırtmaya devam ediyor. Açılmasının ardından sadece birkaç yıl geçmesine rağmen milyonlarca kullanıcı ve milyarlarca hesabı bünyesine barındıran platform kısa bir süre sonra daha da büyüyecek. Ancak bu platformun yöneticilerinin sahte hesaplar ile bazı sorunlar yaşıyor olması biraz üzücü. Birçok kişi bu sistem üzerinde kendisine oluşturduğu sahte hesapları da kullanmaya devam ediyor. Siz de sahte olan hesaplara dikkat etmelisiniz. Zaten uzun bir süredir bu sistemi aktif olarak kullanan bir insan sahte hesapları anlayacaktır. instagram takipçi hilesi 2018 geçtiğimiz yıllardan bu yana insanların hesaplarına tamamen ücretsiz olarak takipçi ve beğeni yollayan herhangi bir virüs barındırmayan en güvenilir sitelerden bir tanesidir.

Gelişen ve kullanıcı sayısı artmaya devam eden İnstagram üzerinde sizler de güzel bir takipçi sayısına sahip olmak istiyorsanız o zaman İnstagram takipçi kasma 2018 sitesini kullanabilirsiniz. İnstagramın popülerliği arttıktan sonra birçok insan takipçi yollama sitesi kurmaya yöneldi. Ancak bunların amaçları arasında insanların hesaplarını çalmakta geliyor. Yani güvenilir olmayan bir site üzerinde yapacağınız bir takipçi yollama işlemi sonrasında kendi hesabınızdan da olabilirsiniz. Bu gerçekten çok zor bir durumdur. Çalınan hesabınızı kurtarma şansınızda yoktur. Ancak güvenilir siteleri kullanırsanız bu gibi sorunları asla yaşamadan kolay bir şekilde kendinize takipçi yollayabilirsiniz.

Ücretsiz olarak takipçi yollayan platformlar bulunurken bunun yanı sıra insanlara ücretli olarak da takipçi gönderimi yapan sitelerde bulunuyor. Bu sitelere ilk olarak kredi kartınızdan belirli bir miktarda yükleme yapmanız gerekiyor. İşte tam bu noktada bizim insanlarımız dolandırılmaktan korktukları için ücretli olan siteleri kullanmak yerine daha çok ücretsiz olan platformları kullanıyor. Ücretli olan sitelerde hesap çalınması gibi durumlar yaşanırken ücretsiz sitelerde de dikkat etmeniz gereken bazı unsurlar bulunuyor. İnstagram takipçi 2018 yılında artırmaya çalışıyorsanız eğer güvenilir ve ücretsiz bir site üzerinden kendinize takipçi yollayabilirsiniz. Ancak elbette hesabınız ile site üzerinde işlem yapmadan önce sitenin güvenilirliğini de sorgulamanız gerekiyor.  Takipçi gönderiminin yanı sıra beğeni yollama işlemleri de günden güne artmaya devam ediyor. Yani sadece takipçisi fazla olan hesaplarda beğeni çok düşük olursa insanlar şüpheleniyor. Bunun için de İnstagram beğeni hilesi 2018 adlı siteyi kullanabilirsiniz. Hesabınıza kolayca takipçi gönderimi yaptıktan sonra beğenilerini de artırmanız hesabınızın insanların dikkatini çekmesini sağlayacaktır. Üstelik bu yapacağınız işlemler tamamen ücretsizdir.

Kategori: Tavsiye
facebook Twitter friendfeed
Ersin Üzgün

Ersin

Bloğuna makale yazıp içini dökerek deşarj olan, Fırat karikatürlerini çok seven, Fenerbahçe aşığı, WordPress ve Advertising hakkında oldukça bilgi sahibi, kaliteli sözleri olan her şarkıyı bıkana kadar dinleyen birisi..

Yazı hakkında yorum yapın!

    Cevap Yazın

    Lütfen yorum alanındaki İsim - E-posta - Web sitesi(zorunlu değil) bölümlerini doldurun. Yorum yazarken gireceğiniz e-posta adresi yayınlanmayacakatır.

    Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.