Kış gelmiş ya la!

Tarih: 25 Aralık 2012 Sal 23:03 | Bu yazı 3.595 kez okundu.

Geçen gün iki büyük avm dolaştım ve sayısız ayakkabı satan yere girdim. İstediğim tür botu bir türlü bulamadım. İçimden ne nalet şeymiş bot aramak diye geçirirken güzel botları görür gibi oldum. Usulca yaklaştım ama 369 tl fiyatını görünce uzun adımlarla oradan uzaklaştım. Ulan ev taksiti mi yatırıyoruz? Bir bot 369 tl olur mu? Ne kullanıyorsunuz bunu yaparken altın falan mı? Zaten o bölüme gittiğimde kimse yanaşmıyordu bile oraya. Demek ki fiyatı benden önce görmüş olacaklar ki başka ürünlere bakıyorlardı. İlk awm’de 9-10 mağazaya girip çıktım ama bir şey bulamadım.

Ardından baktım bulamayacağım, saatte geçiyor, atladım otobüse başka bir avm’ye gitmek için.. Bayıldım 2.40 tl daha otobüse ve diğer avm’ye geçtim. İnanmazsınız avm dedikleri yer toplam 20-30 mağazadan oluşuyor. Dışarıdan kocaman görünen yer birden minicik oluverdi gözümde. Toplasan 3-4 ayakkabı satan dükkan anca vardır. Vitrinlere bakarken gözüme bir ayakkabı ilişti. Çok beğendim. Fiyatını sordum 60 lira dedi. İçimden “benimsin artık” dedim. Çünkü 100 lira deseydi bile alacaktım, bütçe o kadardı.

Ayakkabının bir siyah bir de sarımsı bir renkte olanı vardı. Siyah çok iyi durmuyordu o yüzden sarımsı olanı tercih ettim. Ayakkabıyı bu kadar övdükten sonra sanırım ayakkabıyı merak ediyorsundur değil mi arkadaşım? Al sana o zaman ayakkabımın resmi…

KINETIX-1162901-TANOR-BOT-FURKAN-AYAKKABI__46098521_2

Kategori: Kişisel
facebook Twitter friendfeed
Ersin Üzgün

Ersin

Bloğuna makale yazıp içini dökerek deşarj olan, Fırat karikatürlerini çok seven, Fenerbahçe aşığı, WordPress ve Advertising hakkında oldukça bilgi sahibi, kaliteli sözleri olan her şarkıyı bıkana kadar dinleyen birisi..

Bu yazı hakkında 4 yorum yapıldı. Siz de yorum ekleyin!


  1. kenzül arş

   gayet şık duruyor hem spor hem klasik bende bu tarz ayakkabıları tercih ediyorum


  2. Tesisat

   İlk ayakkabıda yerden ısıtma sistemi var sanırım fiyatı ondan dolayı bir yüksek vermiş olabilirler 🙂


  3. Brillant perde

   Hey gidi günler diyor bazen insan, mevsimler gelip geçiyor. Ayağı sağlama almak lazım aşağıdan soğuk çekmemek lazım.


  4. Bursa petek temizleme

   Kış geldiğinde bizim için de sezon başlamış oluyor tabi bu süreçte kaliteli bir ayakkabı tercih etmek iyi bir ısı elde etmek kadar önem arz ediyor.

  Cevap Yazın

  Lütfen yorum alanındaki İsim - E-posta - Web sitesi(zorunlu değil) bölümlerini doldurun. Yorum yazarken gireceğiniz e-posta adresi yayınlanmayacakatır.

  Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.