Ve AdSense hesabını da aldık!

Tarih: 18 Temmuz 2013 Per 4:09 | Bu yazı 3.541 kez okundu.

R10’u gerçekten seviyorum diyerek yazıma başlayayım. Halden anlayan insanlarla sarılı bir forum gerçekten… Geçtiğimiz günlerde AdSense ile ilgili sorunum olduğunu ve hesap alamadığımı söylemiştim. Bu konuyu gören kişiler ise ellerindeki AdSense hesabını satmak için özel mesaj atmaya başladılar. En azından 5-10 tane özel mesaj almışımdır rahat… Çoğu kişiyle konuştum ve en sonunda bir kişiyle anlaştım. Hesapta 95 dolar vardı ve pinli bir hesaptı. 200 lira verip aldım. Fiyat çok uygun değil mi? Sorduğum herkes fiyatın çok iyi olduğunu söyledi bana çünkü… Gerçekten de öyle yani. Fakat forumda AdSense hesap satışları yasak olduğundan dolayı bunu pek dile getiremiyorum, çünkü ban riski var. Ama R10’da konu açılmamış ise ve sadece özel mesaj ile bireysel olarak alıyorsak buna kimse karışamıyor. Rahatız aslında o yüzden. Ama bu yasağın da kötü bir yanı var ki, çoğu zaman hesap bulamıyoruz. Ya da bulduğumuz hesapların sahipleri dolandırıcı olabiliyor. İnşallah ben bu Google AdSense hesabımda sorun yaşamam.

Önceleri Google AdSense hesabı açmak için çok uğraş vermiştim oysa ki. Ama gel gelelim bugün 10 liraya hallettim desek yeri… 95 dolar şu anda 190 lira yapıyor. Yani pinli AdSense hesabı 10 liraya almış oldum. Yakında tüm reklam gelirleri haricinde, AdSense üzerinden de kazanmaya başlayacağım ve kanıtlarını bloğuma ekleyeceğim.

Beklemede kalın…

Kategori: Web's
facebook Twitter friendfeed
Ersin Üzgün

Ersin

Bloğuna makale yazıp içini dökerek deşarj olan, Fırat karikatürlerini çok seven, Fenerbahçe aşığı, WordPress ve Advertising hakkında oldukça bilgi sahibi, kaliteli sözleri olan her şarkıyı bıkana kadar dinleyen birisi..

Bu yazı hakkında 4 yorum yapıldı. Siz de yorum ekleyin!


  1. Dijital Pazarlama Uzmanı

   Hayırlı olmasını ve Başarılarının devamını dilerim Ersin hocam.


  2. bebek isimleri

   ersin hocam gerçekten akıcı bir anlatıp uslubu ile anlatmışmış. Ellerine sağlık başarılarının devamını temenni ederim takipteyim:)


  3. Teknoloji Blog

   Ersin kardeşim güzel bir yazıydı ellerine sağlık


  4. vestel klima servisi

   Kardeş başarılar dilerim inş banlatmadan bol kazançlar elde edersin

  Cevap Yazın

  Lütfen yorum alanındaki İsim - E-posta - Web sitesi(zorunlu değil) bölümlerini doldurun. Yorum yazarken gireceğiniz e-posta adresi yayınlanmayacakatır.

  Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.